Preved, krosavčegi

Sveicināti.

Mani sauc par Didzi Veinbergu, un es brīvajā laikā labprāt rakstu visādas blēņas. Pamazām esmu nonācis pie atziņas, ka Latvija ir pelnījusi manas blēņas dzirdēt, tamdēļ nolēmu uztaisīt blogu. Tad es izdomāju, ka noteikti gribu RSS, un tāpēc pārvācos šeit, kur blogam var piekabināt klāt visādus zvaniņus un svilpītes. Tā nu es te esmu.

Pirms pārvākšanās esmu paguvis gana daudz ko sarakstīt, un, ja es kaut ko atradīšu par plašākas auditorijas vērtu esam, papildināšu, uzlabošu un ielikšu arī šeit. Ja esat kādu no šiem garadarbiem jau lasījuši, nesūrojieties, ka es ceļu priekšā vecas lietas, bet gan priecājieties, ka nu to var lasīt arī citi, turklāt izlasiet arī paši — kā jau teicu, tur būs klāt jauni papildinājumi un atziņas.

Visbeidzot, ja mani raksti iepatīkas, neaizmirstiet viņus abonēt, jo, kā mēs visi zinām, abonēt ir lētāk. Šādām vajadzībām paredzēta lielā, oranžā poga malā. Uzklikšķiniet, izvēlieties savu iemīļotāko RSS lasītāju un uz priekšu.

3 Responses to “Preved, krosavčegi”


  1. 1 rekets janvāris 30, 2008 pulkstenis 5:55 pm

    Nu respect tev par to palagu daudzumu ko tu sadrukā.Man bija ļoti interesanti visu šo izlasīt. Lai veicas.

  2. 3 Juris Store februāris 18, 2016 pulkstenis 10:58 am

    Paldies par RSS iespēju. Šis ir mans top avots, kur iegriezties. Bez RSS tas ir grūti izdarāms un ar laiku resurs tiek piemirsts, jo tā nu ir sanācis, ka esmu atkarīgs no RSS barotnēm, kuras tiek salasītas vairāku gadu gaitā un turētas, lai ikdienā krātos labāko un aktuālāko informāciju.

    Juris, meža buks, cieņā!


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s
Abonēt ir lētāk!


%d bloggers like this: