Dress Your Family in Corduroy and Denim

Man šausmonīgi patīk visādas slepenas biedrības, kas plāno sagrābt varu, un es labprāt kādā iestātos. Diemžēl man vēl neviens to nav piedāvājis, bet pats uzprasīties nemāku, galvenokārt tāpēc, ka nezinu, kam uzprasīties. Par laimi, nu ir slepenā biedrība, kas ir kā radīta tādiem kā man.

Raugi, izrādās, ka ne es vienīgais ilgojos pēc slepenas biedrības (vispār internets ir stipri iemaitājis manu pārliecību par savu unikalitāti). Arī kāds jaunietis vārdā Mailzs Roans (Miles Rohan) izgudroja, ka grib būt slepens, un domāja, ko gan tik slepenu varētu sadarīt. Un izdomāja! Mailzam (gluži tāpat kā jūsu padevīgajam kalpam, ja drīkst piebilst) aplam patika tērpties velvetā (kas angļu valodā, starp citu, nav vis velvet, bet gan corduroy), tādēļ viņš izlēma taisīt Velveta cienītāju klubu jeb The Corduroy Appreciation Club. Domāts — darīts. Puisis ietērpās velvetā, uztaisīja glītu mājaslapu, sadrukāja kluba vizītkartes un ķērās pie darba. Viņš gāja uz veikaliem un meta vizītkartes velveta apģērbu kabatās, viņš stāvēja uz ielas ar plakātu “Vai tev patīk velvets?”, viņš uzbāzās velvetā tērptiem jauniešiem, viņš izdomāja velveta cienītāju simboliku, mudināja cilvēkus pievienoties Klubam un rīkoja sanāksmes. Sanāksmes Klubs rīko 11. janvārī un 11. novembrī, jo šie datumi atgādina velvetu (slīpsvītras vietā Kluba biedriem jālieto taisna svītra, un datumi kļūst par 1|11 un 11|11). Un, ak brīnums, Mailzs acīmredzot bija atradis ko tādu, kas aizķēra cilvēku jūtas: cilvēki ar prieku nāca uz sanāksmēm, biedru skaits auga griezdamies un par Klubu pat uzrakstīja The New Yorker, izcilākais žurnāls, kāds iznāk zem šīs saules.

Nu lūk, tā nu sagadījies, ka pavisam drīzi atkal klāt ir 11. janvāris. No visas sirds mudinu jūs tērpties velvetā un atzīmēt šo nozīmīgo dienu —  ne tik daudz tāpēc, ka velvets būtu brīnumjauks audums (lai gan tas tā, protams, ir), bet gan tādēļ, ka beidzot parādījusies slepenā organizācija tiem no mums, kam nav augsti stāvošu paziņu, bet sazvērēties gribas.

P.S. Ja nu jums šķiet, ka man īstā vieta būtu masonos un varat ieteikt mani kādai ložai, nekautrējieties, dodiet ziņu, brangi nopriecāšos.

5 Responses to “Dress Your Family in Corduroy <strike>and Denim</strike>”


 1. 1 Mārēns janvāris 7, 2008 pulkstenis 9:25 pm

  Es labprāt pievienošos šim masonry, ikurāt kā uz svētkiem būs. Ja vēl vispasaules velveta sazvērnieku diena būtu divi dienas vēlāk, varētu uzskatīt, ka esmu dzimusi ordeņa brālībai or smth 🙂

 2. 2 Angelas februāris 9, 2008 pulkstenis 1:54 pm

  Ne tikai corduroy, bet arī velvet ir pareizs tulkojums)

 3. 3 nuclearsecrets februāris 9, 2008 pulkstenis 2:00 pm

  Nē, velvet ir samts. Samtam, atšķirībā no velveta, nav strīpiņu 🙂

 4. 4 Angelas februāris 9, 2008 pulkstenis 11:17 pm

  Nē, nē. Pameklē netā – ir sinonīmi.

 5. 5 Skatuve maijs 31, 2015 pulkstenis 6:15 am

  Velvetam un samtam ir ļoti liela atšķirība, nesaprotu, kā var sajaukt 🙂 Ieraksti google


Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s
Abonēt ir lētāk!


%d bloggers like this: